فایل های دسته بندی زمین شناسی - صفحه 1

پاورپوینت کره زمین

زمین، سومین سیاره نسبت به خورشید است. سیاره زمین که دارای اتمسفری با اکسیژن آزاد، اقیانوس‌های پر آب در سطحش و البته حیات می‌باشد.

قیمت : 10,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

تحقیق درباره کره زمین

زمین، سومین سیاره نسبت به خورشید است. سیاره زمین که دارای اتمسفری با اکسیژن آزاد، اقیانوس‌های پر آب در سطحش و البته حیات می‌باشد. زمین پنجمین سیاره بزرگ در منظومه‌شمسی است، کوچکتر از چهار سیاره (مشتری، زحل، اورانوس و نپتون) است، اما بزرگتر از سه سیاره (عطارد، مریخ و ناهید) است.

قیمت : 5,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

تحقیق سیتوپلاسم

سیتوپلاسم بخشی از فضای درون سلول است که حاوی محتویات سلول نظیر اندامک ها و مواد مورد نیاز بقای سلول است. سیتوپلاسم از آب، املاح و پروتئین های محلول نظیر آنزیم ها ساخته شده اند.

قیمت : 5,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

تحقیق در مورد زمین

زمین ، سومین سیاره نزدیک به خورشید و بزرگترین سیاره در میان سیارات درونی است. ساختار درونی زمین مثل سایر سیارات درونی از یک هسته داخلی و یک هسته خارجی به همراه لایه‌ های مذاب و نیمه مذاب و سنگی جامد تشکیل یافته است.

قیمت : 2,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت درباره کوه دماوند

کوه دماوند برای ما ایرانیان نماد عظمت و شکوه بوده و از دیرباز در ادبیات و تاریخ کشور نقش پررنگی داشته است. کوه دماوند کوهی در شمال ایران است که بلند ترین کوه ایران و خاورمیانه و بلند ترین قله آتشفشانی آسیا است.این کوه در قسمت مرکزی رشته‌کوه البرز در جنوب د

قیمت : 8,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت درباره یخچال های طبیعی

برای تشکیل یخچال علاوه بر وجود سرما حتما ریزش زیاد برف نیز لازم است. هرچه از مناطق استوایی به مناطق قطبی نزدیکتر شویم به علت کم شدن درجه حرارت خورشید یخچال‌ها در ارتفاع کمتری تشکیل می‌شوند. به طور دائم 7% سطح كل خشكی های زمین از برف پوشیده شده است.

قیمت : 8,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

گزارش کار آزمایشگاه تعیین درصد وزنی رطوبت در خاک

دانلود گزارش کار آزمایشگاه تعیین درصد وزنی رطوبت در خاک درس مکانیک خاک

قیمت : 2,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

مقاله استاندارد روش تعيين يون فلوئور در آب

مقاله استاندارد ها روش تعيين و اندازه گیری مقدار نرمال فلوئور (یون فلوراید) در آب

قیمت : 3,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل